• IT Science Lab

• Projekt IT Akadémie nám pomohol na škole s otvorením nového IT Science laboratória, kde môžeme využívať modernú techniku pri vyučovaní. Na hodinách informatiky to sú napr. tablety, 3D tlačiareň, Raspberry Pi s rôznymi senzormi, Arduino..., na biológii môžete využívať nové moderné mikroskopy prepojené s PC alebo digitálne lupy, na chémii digitálne váhy a spektrofotometre, na fyzike zase interaktívne moduly Vernier so senzormi, refraktometre a mnoho ďalších nových pomôcok.

Pomôcky z IT scienca laboratória zároveň využívame pri overovaní nových metodík v rámci prírodovedných predmetov, ktoré neskôr na škole budeme využívať v rámci vyučovania viac a viac. Fotky z overovania metodík si môžeš pozrieť v galérii nižšie.