• Jedáleň

• Stravovanie žiakov a učiteľov SG FUTURUM je zaistené v školskej jedálni Dopravnej akadémie, Školská 66, 911 05 Trenčín. Každý žiak si zakúpi čipovú kartu, na ktorú sa mu bude ukladať kredit a z neho mu bude strhávané stravné.

Platba za stravovanie bude uhrádzaná mesačne vopred do 20. v mesiaci na nasledujúci mesiac

Číslo účtu: SK93 8180 0000 0070 0024 5034

Variabilný symbol: je pridelený jedálňou

Poštová adresa jedálne: Školská 66, 911 05  Trenčín
          Telefonický kontakt:     0907 780 201

Kontaktné osoby:
          p. Anna Divíšková - vedúca školskej jedálne

Objednávanie a odhlasovanie stravy je realizované cez prihlasovací terminál prostredníctvom elektronickej karty. Elektronickú kartu vlastní každý žiak a zamestnanec školy.

Odhlásenie, resp. prihlásenie na stravu je možné na objednávacom terminály 24 hodín vopred. V naliehavom prípade - choroba, lekárske ošetrenie - na tel. čísle - 0907 780 201 deň vopred.

Za neodobranú a včas neodhlásenú stravu sa finančná náhrada neposkytuje. Poplatky za včas odhlásenú stravu prídu na účet spätne ku koncu školského roka.