• Kávička s vedením SGF

• Vážení rodičia všetkých záujemcov o štúdium na našom gymnáziu,

pozývame Vás na stretnutie s vedením školy, t.j. so zástupcom zriaďovateľa a riaditeľkou školy.

Pri dobrej kávičke Vám predstavíme našu školu a zodpovieme všetky otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Máte možnosť vybrať si z dvoch termínov: 5.12 a 12.12., v čase medzi 15:00 - 17:00.

Termín je potrebné rezervovať si mailom aspoň dva dni vopred: manager@sgfuturum.sk

Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

• Prípravné kurzy z ANJ

• Chceš sa stať žiakom našej školy?

Využi možnosť absolvovať Prípravné kurzy z anglického jazyka, ktoré budú prebiehať formou online hodín (8 sobôt po 3 hodiny), počas ktorých si zhrniete učivo základnej školy.

Prihlásiť sa môžete zaslaním mailu na tajomnickaszs@sgfuturum.sk do 12. januára 2024

Viac informácii na našej stránke v sekcii „Pre záujemcov".

• Dňa 22.11. 2023 od 9:00 do 12:00 hod. Vás pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ.

Našou ambíciou je predstaviť Vám interaktívne vyučovacie metódy v predmetoch vyučovaných v anglickom jazyku, previesť Vás priestormi školy (triedy, IT učebne, laboratóriá) a stráviť s Vami príjemný čas pri rozhovoroch s vedením školy a občerstvení. Okrem žiakov sú srdečne vítaní aj rodičia, či sprevádzajúci učitelia ZŠ.

Program:

• 9:00 – 9:30 otvorenie
            • 9:30 – 12:00 zážitkové vyučovanie predmetov: anglický jazyk, dejepis, umenie a kultúra, chémia, fyzika, informatika
            • 9:30 – 12:00 výstava stavebníc Lego a kreatívna dielňa
            • 12:00 – ukončenie

V prípade záujmu Vás prosíme o potvrdenie účasti do 20.11.2023 na email: coordinator.iro@sgfuturum.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908728698, rhulin@sgfuturum.sk