• Sociálne siete
      • Sledujte každodenný život školy priamo na našich sociálnych sieťach. Cez naše rýchle odkazy sa prekliknete priamo na náš Facebook alebo Instagram.
          • Blog FUTURISTA

Milí študenti, na stránke školy nám pribudla novinka - Blog FUTURISTA. Nachádza sa vpravo na našej webstránke medzi navigačnými tlačidlami. Stačí teda kliknúť na obrázok blogu a môžete čítať rôzne zaujímavé články z bežného života našej školy, na ktorých sa podieľate práve vy - študenti! Každý ďalší nový blog bude samozrejme aj na našom FBooku a instagrame. Stačí si teda vybrať svoju preferovanú platformu. ;)

• Blog FUTURISTA
          • Dobrovoľná výučba v termíne jarných prázdnin

Vážení rodičia, milí študenti,

v týchto neľahkých časoch korony a online vyučovania si náš tím pedagógov pre vás pripravil dobrovoľné bezplatné hodiny výučby v termíne jarných prázdnin (7.-11.3). Hodiny budú prebiehať online cez MS Teams a budú zamerané na rôzne témy. Presný rozpis dní, časov, a tém nájdete v priloženom dokumente. Prihlásiť sa môže každý študent v priebehu tohto týždňa (28.2.-6.3.) na email mkrocita@sgfuturum.sk.

• Dobrovoľná výučba v termíne jarných prázdnin
          • Prijímačky nanečisto zo slovenského jazyka a matematiky

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o štúdium na našom IT odbore, aby sa zúčastnili „cvičného“ testu z matematiky a slovenského jazyka a literatúry pre prijímacie pohovory na IT odbor.

Poď si overiť svoje vedomosti zo slovenčiny a matematiky a zisti kde máš svoje rezervy!

Termín prijímačiek nanečisto pre náš IT odbor budú dňa 22. februára 2022 od 16.30 hodiny.

• Prijímačky nanečisto zo slovenského jazyka a matematiky
          • Fresh Talk IT odbor

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o štúdium na našom IT odbore, aby sa zúčastnili v poradí druhého Fresh Talku. Dozviete sa všetky potrebné informácie o štúdiu, predmetoch, ktoré sa u nás vyučujú, akou formou a čo všetko ponúkame, aby sa naši študenti uplatnili v IT sektore.

Fresh Talk IT sa bude konať dňa 16. februára 2022 o 17.00 hod.

• Fresh Talk IT odbor
        • Prípravné kurzy zo slovenského jazyka a matematiky

Prihlás sa na naše prípravné kurzy zo slovenského jazyka a matematiky a over si svoje vedomosti.

Termíny SJL kurzov: 23.4., 30.4. Čas: 08.00- 13:00 hod. (2x5h)

Termíny MAT kurzov: 26.2., 19.3.,26.3., 2.4., 9.4. Čas: 08.00 – 12.00 (5x4h)

Termín prihlásenia na prijímačkové kurzy SJL a MAT je do 24. februára 2022 mailom na tajomnickaszs@sgfuturum.sk

• Zoznam otvorených krúžkov

Október je v školskom roku tradične spojený so spustením záujmovej činnosti, teda krúžkov. V priebehu septembra ste sa mohli na niektorý z nich prihlásiť. Zoznam všetkých otvorených krúžkov nájdete v hornej lište "Krúžky".

• Zoznam otvorených krúžkov
        • FUTURUM e-Xtra classes

Milí rodičia, študenti

Novinkou v šk. roku 2021/22 pre študentov našej školy je ponuka

FUTURUM e-Xtra classes - buď e-Xtra a zdokonaľuj sa aj v tom, čo ťa (ne)baví

Od novembra naša škola ponúka možnosť zlepšiť sa aj v predmetoch, ktoré ti „nesadli“.

Vyber si z nasledovnej ponuky, zapíš sa do zoznamu na recepcii alebo sa prihlás elektronicky a začni na sebe pracovať.

• Zahájenie školského roka 2021/2022

Zahájenie školského roku 2021/2022 sa uskutoční 2. septembra 2021 o 10:00 hod. v učebniach jednotlivých tried. Škola bude otvorená od 9:40 hod.

Vyučovanie podľa rozvrhu hodín začína 3. septembra 2021.

Pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) žiak odovzdá triednemu učiteľovi „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ žiaka podpísané rodičom alebo plnoletým žiakom.

• Online prípravné kurzy na IT odbor z matematiky – 2. kolo

Súkromné gymnázium FUTURUM, Školská 66, 911 05 Trenčín organizuje prípravný kurz z matematiky pred prijímacími pohovormi pre školský rok 2021/2022 pre žiakov 9. ročníkov základných škôl – záujemcov o štúdium v študijnom odbore 7902 J – gymnázium (zamerané na IT). Prípravný kurz je v rozsahu 10 vyučovacích hodín.

• Druhé kolo prijímacích skúšok na IT odbor

Vedenie školy oznamuje všetkým záujemcom o štúdium, že bude organizovať druhé kolo prijímacích skúšok do 1. ročníka pre školský rok 2021/2022 na odbor:

7902 J - gymnázium (IT odbor)

Druhé kolo prijímacích skúšok sa bude konať utorok 22. júna 2021 o 9.00 hod. v priestoroch Súkromného gymnázia FUTURUM, Školská 66 v Trenčíne.

• Druhé kolo prijímacích skúšok na IT odbor
    • Partnerské školy