• Naša škola okrem 14 kmeňových učební disponuje laboratóriami, v ktorých sa vyučujú praktické cvičenia z chémie, bilógie a fyziky.

K dispozícii máme dve IT učebne, do ktorých sa v máji 2023 inštalovali  inovatívne a progresívne monitory Dell 86" Interactive Touch Monitor C86 18QT, integrované počítače Core I5 -6th gener/8GBDDR4/256SSD/Wind11Pro, ktoré sú top produktom na trhu s IT technikou. Jeden bol zakúpený zriaďovateľom školy a druhý so sponzorského daru rodiča nášho žiaka. V najbližších mesiacoch sa bude takýto typ monitoru vďaka sponzorskému daru rodiča ištalovať aj do kmeňovej triedy II.A.

Na oddych počas voľných hodín a prestávok slúži našim žiakom Chill room, kde sa môžu porozprávať so svojimi spolužiakmi, prípadne sa zabaviť, či využiť voľnú chvíľu na štúdium. K dispozícii majú dva PC HP AiO 205 G8 23,8" FHD- POČÍTAČ 5L4W2ES. Takýto typ počítača môžu využiť aj v knižnici, v ktorej si nájdu viaceré slovenské i zahraničné tituly.